• IV Gminny Konkurs Recytatorski

• Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu IV Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Grunt to dobre wychowanie” zorganizowanego przez nasze przedszkole.

Jury w składzie: Joanna Zalewska, Joanna Głażewska oraz Beata Akinis-Sowińska, wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach:

W kategorii wiekowej 3-latki:

I miejsce – Alicja Przybylak z Przedszkola „Radosna Kraina” w Klebarku Wielkim

II miejsce- Maria Piotrowska z Publicznego Przedszkola w Nowej Wsi

W kategorii wiekowej 4-latki:

I miejsce – Szymon Nąć z Publicznego Przedszkola w Nowej Wsi

II miejsce – Maria Wolfram z Publicznego Przedszkola "Jarzębinki” w Klewkach

III miejsce – Helena Truszyńska z Publicznego Przedszkola w Nowej Wsi

W kategorii wiekowej 5-latki:

I miejsce - Urszula Piotrowska z Publicznego Przedszkola w Nowej Wsi

II miejsce – Alicja Piotrak z Publicznego Przedszkola "Jarzębinki” w Klewkach

III miejsce – Blanka Kwiatkowska z Publicznego Przedszkola "Jarzębinki" w Klewkach

W kategorii wiekowej 6-latki:

I miejsce – Zuzanna Kucińska z Publicznego Przedszkola „Jarzębinki” w Klewkach

II miejsce – Filip Czech z Publicznego Przedszkola "Jarzębinki” w Klewkach

III miejsce – Nadia Warywoda z Publicznego Przedszkola w Nowej Wsi

W czwartek uczestnikom konkursu zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy laureatom.

• KICIA KOCIA

• 6 maja nasze przedszkole odwiedziła bohaterka książek Pani Anity Głowińskiej Kicia Kocia. Podczas trwania zajęć dzieci poznały najnowsze przygody tytułowej bohaterki, były wspólne tańce i zdjęcia. Celem spotkania było pokazanie, że o wiele łatwiej i przyjemniej dziecko może odkrywać świat z ulubioną bohaterką. Kicia Kocia poprzez zabawę nie tylko pomaga dzieciom utrwalać podstawową wiedzę dotyczącą liczb, liter, kształtów czy kolorów, ale podejmuje także ważne kwestie dotyczące bezpieczeństwa, dobrego wychowania i wyrażania emocji. Na zakończenie dzieci otrzymały książeczkę z pieczątką. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.