• Kącik Wędrującej Książki

• W ramach programu czytelniczego Książka (dla) Przedszkolaka, który realizujemy w naszym przedszkolu, w szatni powstał "Kącik Wędrującej Książki". Akcja będzie polegać na dzieleniu się książkami ze swojej domowej biblioteczki z innymi przedszkolakami. Jeżeli w Waszej biblioteczce znajdują się książki z których już nie korzystacie, można je przynieść do przedszkola i zostawić w Kąciku, skąd dzieci będą mogły je wypożyczyć do swojego domu. Zachęcamy do aktywnego korzystania :)

• Szkoła pamięta

• Publiczne Przedszkole "Jarzębinki" bierze udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale oraz smaczne posiłki. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy Megaludki . Za ciekawy i udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej, głos zabrała pani  dyrektor Kamila Piotrak, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Nauczyciele  oraz pracownicy naszego przedszkola otrzymali, laurki- portrety przygotowane przez dzieci z najstarszej grupy.

• Opłaty - informacja

• DRODZY RODZICE,

Z POWODU NIEOBECNOŚCI PANI INTENDENTKI, MAILE DOTYCZĄCE OPŁAT BĘDĄ DO PAŃSTWA WYSYŁANE PO 17.10.2022r.