• Wyniki rekrutacji

• Drodzy Rodzice,

Lista kandydatów zakwalifikowanych/niezakwalifikowanych do Publicznego Przedszkola "Jarzębinki" w Klewkach na rok szkolny 2023/2024 znajduje się na tablicy ogłoszeń w szatni.

Przypominamy, że do 31.03.23 r. (piątek) należy dostarczyć do placówki potwierdzenie woli przyjęcia (druk do pobrania znajduje się w zakładce Rekrutacja).

• WITAJ WIOSNO !

• Nadszedł dzień radosny- powitanie wiosny!

„ I duzi i mali, na wiosnę czekali, mroźnej zimy mieli dość!

Aż tu niespodzianka, bo któregoś ranka, nagle się zdarzyło coś!

Przyszła wiosna do lasu, narobiła hałasu, obudziła niedźwiadki z zimowego snu.

Przyszła wiosna na łąki, wypuściła skowronki, zasadziła kwiatki tam i tu.”

Przyszła i do nas, do przedszkola….. Wywołały ją dzieci, przywołały kwiaty i owady swoim pięknym śpiewem oraz radosnym i kolorowym pochodem po naszej miejscowości.

• 8 MARCA DZIEŃ KOBIET

• 8 MARCA    to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,

zarówno te duże, jak i te małe.

W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy  składali

życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez słodkości, upominków

i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień,

a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech...

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu,

to doskonały sposób do rozwijania szacunku do kobiet.

Zapraszamy do galerii zdjęć.