• OGŁOSZENIE!

Drodzy Rodzice,

Dnia 15 lutego 2024 r. w naszym przedszkolu zostały wprowadzone Standardy Ochrony Małoletnich. Prosimy    o zapoznanie się z zamieszczonym dokumentem na stronie internetowej przedszkola lub na tablicy ogłoszeń oraz obowiązkowe podpisanie oświadczenia znajdującego się u wychowawców grup.

• BAL KARNAWAŁOWY

• W minioną środę, 07 lutego nasze przedszkole zamieniło się w krainę magicznych przebrań i radosnych tańców podczas wyjątkowego Karnawałowego Balu. Podczas tego kolorowego wydarzenia przedszkolaki prezentowały swoje pomysłowe kostiumy, wcielając się w ulubione postacie z bajek, książek oraz filmów animowanych. Nie brakowało superbohaterów, księżniczek, oraz zwierzątek. Każde dziecko wyglądało jak bohater swojej własnej historii, gotowe do odkrywania nowych przygód w magicznym świecie karnawałowych tańców i zabaw. Dzięki kreatywności wszystkich zaangażowanych, Przedszkole ,,Jarzębinki" znów udowodniło, że prawdziwa magia kryje się w radości płynącej z wspólnego świętowania oraz tworzenia niezapomnianych chwil.