• WALENTYNKI

• We wtorek (14 lutego) obchodziliśmy w naszym przedszkolu WALENTYKI. Przedszkolaki tego dnia ubrały się na czerwono. Dzień przepełniony był atrakcjami, dzieci poznały tradycje związane z tym świętem poprzez wspólne zabawy.

• BAL KARNAWAŁOWY

• Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu .Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, piłarzy,  nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich  postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Bal karnawałowy poprowadził nauczyciel rytmiki Tomasz Łukaszuk. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Dzieci z naszego przedszkola wspierają WOŚP!

• W niedzielę 29 stycznia 2023r. odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbierało środki na szybkie diagnozowanie sepsy, poprzez zakup odpowiedniego i nowoczesnego sprzętu. Tego dnia dzieci z naszego przedszkola wystąpiły z krótkim programem artystycznym w Domu Kultury w Klewkach. Na scenie nie zabrakło tańca i śpiewu, który zarażał publiczność dobrym humorem.

Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci za przybycie na występy i tak chętne uczestnictwo w aktywnościach artystycznych wspierając przy tym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Warto pomagać i otwierać swoje serca