• JESIENNY KONKURS

• ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Jesienne dary

Zapraszamy do udziału w konkursie

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolnego przedmiotu z wykorzystaniem jesiennych darów, np.: szyszek, kasztanów, żołędzi, liści itp., zebranych w trakcie spaceru. Można wykonać np.: stroik, świecznik, ramkę do zdjęć, przybornik lub inny element dekoracyjny.

ORGANIZATOR KONKURSU:

Publiczne Przedszkole "Jarzębinki" w Klewkach

ZASADY UCZESTNICTWA:

* W konkursie mogą uczestniczyć dzieci ze wszystkich grup przedszolnych

* Podpisane prace przynosimy do przedszkola do 10 listopada

* Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursowego.

* W wykonanie pracy może być zaangażowana cała rodzina. Zachęcamy, by czerpać radość ze wspólnych jesiennych spacerów oraz tworzenia pięknych jesiennych prac.

• Wizyta Pani z biblioteki

• W ramach współpracy dnia 03 października nasze przedszkole odwiedziła Pani Jolanta Gierach dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Purdzie. Przedszkolaki w skupieniu wysłuchały ciekawych bajeczek, opowiadań.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i już jesteśmy umówieni na kolejne.

• Jesienne zabawy

• Jesień wcale nie musi być smutna i ponura!  Przekonały się o tym przedszkolaki z grupy ,,Tyciludki” , które aktywnie biorą udział w zabawach plastycznych,  ruchowych  ,,Na dywanie siedzi jeż”, oraz wesoło bawią się przy piosence “Jeżyk” ilustrując jej treść za pomocą gestu i ruchu.

• OGŁOSZENIE WYJAZD DO TEATRU!

• Drodzy Rodzice !

Dnia 19.10.2023r. odbędzie się wycieczka do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na przedstawienie teatralne pt. ,,Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze”

Wyjazd jest ok. 11.20 Powrót  planowany jest na godzinę 15.00

Koszt wycieczki to 50 zł. Pieniądze należy wpłacić do 09.10.2023r. (poniedziałek), ponieważ wymagany jest wcześniejszy zakup biletów.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• 29 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Ten wyjątkowy dzień spędziliśmy na stadionie w Klewkach, gdzie odbył się trening piłkarski oraz konkurencje sportowe. Na zakończenie naszej aktywności fizycznej przedszkolaki zagrały mecz pełen emocji piłkarskich. Chłopcy i dziewczynki bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Chłopcy w prezecie otrzymali ciekawe książki , a  do przedszkola trafiły dwie nowe piłki, które  wzbogacą codzienne wyjścia do ogrodu przedszkolnego.