• POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

• Zakończenie Roku Szkolnego Zerówka 2022/2023

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku najstarszej grupy odbyło się 21 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe - w tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały edukację jako 3-latki, przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez Panią Dyrektor  wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców,  starszaki opowiedziały w wierszykach, o przedszkolnej codzienności. Dzieci uświetniły swoje  występy  wesołymi tańcami oraz piosenkami. Absolwenci otrzymali na pamiątkę dyplomy oraz fotoksiążki pełne pięknych zdjęć, które będą przypominały o ukochanym przedszkolu. Dzieci zjadły, także pyszny tort specjalnie przygotowany na dzisiejszą uroczystość.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, a w szczególności Pani Hannie Czarneckiej za zaangażowanie i  przygotowanie niespodzianek dla wszystkich pracownikow przedszkola za trud, cierpliwość i miłość, jaką wkładali w wychowanie dzieci.

Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.  Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole!